Eesti alushariduspedagoogide külastus Eesti lasteaeda Stockholmis

22.11.2023 - 24.11.2023

Eesti alushariduspedagoogide külastus Eesti lasteaeda Stockholmis

Tere tulemast unustamatule seiklusele – Eesti alushariduspedagoogide külaskäik Eesti lasteaeda Stockholmis 22.-24.11.2023!

Sulle on varutud kolm päeva täis naeru, õpetlikke hetki ja unustamatuid mälestusi! Alustame meie seiklust 22. novembril kell 15.15 D-terminalis, kus kohtume toreda seltskonnaga, kes on valmis üheskoos avastama uut ja põnevat.

Esimese päeva õhtusöök on maitsemeeltele pidu – lauad lookas maitsvate roogade ja inspiratsiooniga täidetud vestlusõhtu "Uued ja parimad lasteaednike praktikad" ootab meid ees. Saame jagada kogemusi ja avastada uuenduslikke meetodeid.

Pärast seda sukeldume laeva meelelahutusmaailma, kus aeg lendab lustlikult ja naer on tagatud – saame tantsida, laulda ja lihtsalt nautida üksteise seltskonda!

23. novembril ootab meid rikkalik hommikusöök, mis annab meile energiat terveks päevaks. Suundume Eesti lasteaeda Stockholmis, kus meid ootavad rõõmsad lapsed ja inspireerivad inimesed.

Kuid meie seiklus ei piirdu ainult lasteaia külastusega! Astume Stockholmi kaunisse vanalinna, kus ajalugu kohtub kaasaegsusega ning igal tänavanurgal ootab meid uus avastus.

24. novembril saabume tagasi Tallinna, kuid me lõpeta seda seiklust tühjade kõhtudega! Rikkalik hommikusöök annab meile võimaluse tänada üksteist meeldejääva reisi eest ning vahetada kontakte, et jätkata suurepäraseid sõprussuhteid.

Tule ja saa osa sellest unustamatust seiklusest, kus naer ja õppimine käivad käsikäes ning südamed täituvad rõõmuga! Registreeru kohe ja valmistu nautima elu kõige meeldejäävamat külaskäiku Eesti lasteaeda Stockholmis! 🚢🌟🎉

Koolituspaketi sisu:

 1. Pilet Tallinn-Stockholm-Tallinn (22.11.2023 - 24.11.2023).
 2. Majutus kolmestes kajutites.
 3. Rikkalik toitlustus (2 õhtusööki & 2 hommikusööki).
 4. Külastus Eesti lasteaeda Stockholmis.
 5. Bussipilet lasteaeda.
 6. Meelelahutuslik kultuuriprogramm laevas.
 7. Reisijuht ja teenäitaja (Tallinnast alates).

Koolitusreisi hind osalejale: 385€

 • Kolme osaleja registreerimisel soodustus 10%
 • Registreerimine enne 31. augustit soodustus 5%

Registreerimine sulgub 01.11.2023 või kuni kohti jagub. Reisi tühistamine on tasuline (45€)

Lisainfo ja kohtade broneerimine (grupid)

+372 56457703

info@adamsonkoolitus.com

Osalustasu ja registreerimine

385

  Kes maksab arve?