Minu esimene tegevusraamat "Metsloomad" 12€

Märksõnad on loovus, valikuvabadus, lihtsus, mitmekesisus ja õpirõõm. Kompimis-, kuulmis- ja nägemiskogemuste saamine on hädavajalik. Ülesannete raskusaste muutub raamatus järk-järgult keerulisemaks, kuid lubage lapsel alustada just sellelt leheküljelt, mis talle meeldib.

Tegevusraamatus leidub huvitavaid metsloomade elu tutvustavaid mänge, saab kujundeid ära tunda ja värvida, seoseid luua, pilte välja lõigata ja kleepse kleepida. Kõik need tegevused aitavad tugevdada laste kognitiivset arengut. Raamatu eesmärk on innustada iseseisvust ja avastamist.

Sisu: 40 lk + 8 lk kleebiseidMinu esimene tegevusraamat – "Aed"12€

Märksõnad on loovus, valikuvabadus, lihtsus, mitmekesisus ja õpirõõm. Kompimis-, kuulmis- ja nägemiskogemuste saamine on hädavajalik. Ülesannete raskusaste muutub raamatus järk-järgult keerulisemaks, kuid lubage lapsel alustada just sellelt leheküljelt, mis talle meeldib.

Tegevusraamatu sündmused leiavad aset tuttavas koduaias – seal saab ette võtta huvitavaid mänge, lahendada saab labürintmõistatusi, värvida kujundeid, kleepida pilte ja teha ettevalmistusi kirjutama õppimiseks.  Raamatu eesmärk on innustada iseseisvust ja avastamist.

Sisu: 40 lk + 8 lk kleebiseid
Laste tegevusraamat Jõulud ja päkapikud 15€

Jõuluteemalisest tegevusraamatust leiad ohtralt tegevusi päkapikkude, põhjapõtrade, jõuluvana ja lumememmedega. On otsimismänge, täherägastikke, tuleb leida erinevusi ja paarilisi, loendada ja joonistada. Ka numbreid saab ühendada, et teada saada, kes on pildil peidus ja nii edasi 95 lehekülge. Sõna-, numbri- ja piltmõistatused arendavad laste lugemis-, kirjutamis-, arvutamis- ja vaatlemisoskust. Kokku on 50 väljarebitavat lehte.

Sisu: 101 lk koos vastustegaLaste tegevusraamat Mereröövlite maailm. 12€

Nuputamis- ja värvimisülesannete lahendamise käigus teada, mismoodi röövlielu piraadilaeval käib. Näiteks seda, kuidas piraadid laeva eest hoolitsevad, oma vaba aega veedavad, pidu peavad või millised reeglid laeval valitsevad ning kuidas nendest üle astujaid karistatakse. Nuputamisülesannetes tuleb otsida aardeid, leida piltidelt erinevusi, pilte värvida ja palju muud huvitavat. Haara pliiats ning seikle piraadilaeval!

Pliiatseid eraldi kaasas pole.

Sisu: 64 lk
Soovitatav vanus: 4+Hunt Villemi tegevusraamat. "Seiklused metsas" 12€

Enamasti metsaloomad pelgasid hunte. Aga oli üks erand, susi Villem, kes polnud ei kuri ega väle. Lisaks sellele oli tal kehv silmanägemine, pidi kandma seetõttu suuri paksude klaasidega kollaseid prille, mis teda kurjemaks küll ei teinud. Ja sõbrustas, üllatus-üllatus ta hoopis orav Mihkliga.
Mihkel hakkas Villemi silmi treenima. Ta hakkas end raamatusse igale leheküljele ära peitma ning lisama sinna ka küsimusi, millele vastamiseks peab hunt Villem hoolikalt ümbrust jälgima.
Kui raamat läbi uuritud, on Villemi silmad juba nii teravad, et võib kollased priilid ära võtta ja on juba natuke hirmsam.

Kergemate ja raskemate otsimisülesannetega raamat pakub rohkelt tegevust kogu perele! Pane oma oskused proovile ja terita pilku – siin on nuputamis- ja vaatlusmänge, mille tegelased on metsloomad. Treenid tähelepanu ja arendad mõistust.
Mängud paberi ja pliiatsiga

Väiksematele ja suurematele 12€

Lapsed leiavad siit kahekesi mängimiseks lihtsaid ja lõbusaid mänge, mis arendavad loogilist mõtlemist, tähelepanuvõimet ja kordamööda mängimise oskust.  Kokku on 10 mängu: trips-traps-trull, värvikujundite leidmine, ussimäng, värvimismäng, jah või ei?, ruudumäng, kärjemäng, täpsuslaskmine, suur trips-traps-trull ja hüppamismäng. Mängimiseks toas vihmase ilma korral, auto- või rongisõidul, sõprade juures olles.

Sisu: 103 lk
Soovitatav vanus: 6+Laste tegevusraamat "Loodus ja loomad" 12€

Mahukast raamatust saad teada, kuidas kasvab taim ning kuidas arenevad konnad, õpid tundma loomade lapsi ja avastad, milline leht kuulub millisele puule. Ka mänge on ohtralt: osavus-, otsimis- ja tähelepanumängud, erinevuste otsimine, loendamisülesanded.

Lisaks saad värvida, joonistada kujunditest loomi, linde, puid ja lilli. Lihtsad õpetused näitavad, kuidas teha looduslike vahenditega lehepilte ja meisterdada kivi-inimesi!Rohkelt kleebiseid!

Sisu: 102 lk
Soovitatav vanus: 4+Raamat ja pusle "Punamütsike" 17€

Punamütsike läheb vanaemale külla. Kuid metsas järgneb talle näljane hunt. Tuntud muinasjutu ümberjutustusest saad teada, kuidas Punamütsike apla hundi küüsist pääseb.

Liimköites raamatus on 24 lehekülge, mida täiendab tore 30-osaline pusle!

Pusle suuruseks kokkupanduna on 35×35 cm.
TEEMAVIHIK “KÕIK LIIKLEVAD!” 10€

Kogupere teemavihik “Kõik liiklevad!&rdquo, viitab igapäevases liikluses ettetulevatele olukordadele ja annab hea võimaluse nende üle mõtiskleda ning arutleda.
Teemavihikus saab laps pilte värvida ning (soovitavalt) koos vanematega ristsõna lahendada.
Tagumise kaane sees on lisaleht kaardimänguga. Selle kasutamiseks tuleb kaardid piirjoonte järgi välja lõigata ning mängu lõppedes asetada kaardid ümbrikusse, et need ära ei kaoks.

Teemavihiku formaat on A5, maht 24 lk + kaaned.
Head lugemist, arutlemist ning ohutut liiklemist!Suur lauamängude raamat 16€

Tõesti suur raamat viib mängijad fantastilisse muinasjutumaailma, kus elavad nõiad, džinnid, seiklushimulised lapsed ja inimkõnet mõistvad loomad. Kaheksa armastatud lauamängu pakuvad põnevaid elamusi. Mängimist ootavad:

„Hanemäng Mowgli ja džungliloomadega“;
„Hansukese ja Gretekese trips-traps-trull“;
„Madude ja redelite mäng Alice’ga Imedemaal“;
„Peeter Paani reis ümber maailma“;
„Võlur Oz ja teekond Smaragdlinna“;
„Hamelini linna vilepillipuhuja veskimäng“;
„Pinocchio ja papa Carlo kellakogu“;
Traditsiooniline Hiina mäng „Pong Hau K’i Aladdiniga“.

Leia sobivad nupud viimaselt leheküljelt ja mäng võib alata.


Email again:
Vali toode